Forum Discuţii juridice Executare silită calcul zile executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

calcul zile executare silita

Daca a venit un curier cu o executare silita in 15 zile, dar nu a semnat nimeni pentru ea si in a zecea zi eu ma duc sa semnez si sa o ridic de la executorul judecatoresc, se pun 15 zile de cand am semnat sau de cand a sunat curierul la usa?
Termenul va curge de la data semnarii de primire a corespondentei.
15 zile din ziua urmatoare celei in care ati semnat.
avocat Cristina Popescu